O firmie

Kim jesteśmy

Drukarnia Kolejowa Kraków Spółka z o.o. jako rzetelny i profesjonalny partner w świadczeniu usług poligraficznych zapewnia kompleksową obsługę Klientów elastycznie dostosowaną do wymagań rynku.

Jacy jesteśmy

Stosujemy najnowsze technologie oraz wysokiej klasy materiały, które sprawiają, że nasza produkcja odpowiada światowym standardom. Zapewniamy atrakcyjne ceny, możliwość negocjowania kontraktów, terminowość realizacji zamówień przy zachowaniu najwyższej jakości świadczonych usług, ochronę tajemnic naszych Klientów.

Co posiadamy
  • nowoczesny park maszynowy
  • studio projektowe
  • dział przygotowalni do druku
  • dział maszyn offsetowych
  • introligatornię
  • własny, dobrze zorganizowany transport
Jak działamy

Drukarnia służy radą i w pełni profesjonalną pomocą przy realizacji każdego zlecenia. Stale doskonalimy swoją ofertę, modernizując park maszynowy i doskonaląc organizację pracy.

Nasz Park Maszynowy

Dział Maszyn Drukujących DKK w swoim wyposażeniu posiada bardzo wydajne maszyny offsetowe arkuszowe i rolowe. Są one przystosowane do druku jedno, dwu i czterokolorowego, różnych formatów.

W ostatniej fazie procesu produkcji zaangażowany jest Dział Introligatorni i Ekspedycji, który wyposażony jest m.in. w następujące maszyny i urządzenia: krajarki, falcerki, zbieraczki do leg, maszyny do oprawy bezszwowej, zszywarka do opraw zeszytowych, maszyny do oprawy szytej nićmi, maszyny do oprawy twardej oraz opaskowarka paczek i inne mniejsze urządzenia.